Taisyklės ir privatumo politika


Svetainės privatumo politika

Tai yra privati svetainė ir jokio piniginio pelno dėl savo egzistavimo internete ji negauna. 

Už svetainėje esančios informacijos naudojimą ir jos talpinimą yra atsakingas pats svetainės vartotojas. Savo ruožtu pranešame, kad svetainė jokių TIKRŲ asmens duomenų nerenka, neplatina, jokiems tikslams nenaudoja ir jų pateikti registruojantis ar naudojantis svetaine Gyvenimai.eu nereikalauja. Daugiau nenorintiems svetainėje būti vartotojams yra mygtukas "pašalinti paskyrą". Nesugebantiems patiems pašalinti savo visos paskyros arba tik tam tikrų jos elementų, yra administratoriaus el.paštas gyvenimai@gmail.com į kurį vartotojas gali parašyti laišką su pageidavimu, skundu, prašymu, pagyrimu, pastebėjimu ar vien tik neturėdamas ką veikti ir norėdamas pašnekėti.


Sutikimas dėl svetainės taisyklių

Kaip svečias arba registruotas Gyvenimai.eu vartotojas, tu sutinki laikytis šių taisyklių ir nuostatų, įeidamas į svetainę, naudodamasis ja ar užsiregistravęs kaip naujas vartotojas.

Gyvenimai.eu gali keisti šias sąlygas bet kuriuo metu.


Narystė

Registruojantis svetainėje tikrų savo duomenų pateikti nebūtina. 


Gyvenimai.eu turi teisę bet kuriuo momentu sustabdyti tavo narystę klube, dėl bet kokios priežasties, ir be išankstinio įspėjimo.

Visi vartotojai yra atsakingi už šios svetainės naudojimo pasekmes.

Gyvenimai.eu gali nutraukti paslaugų tiekimą, taip pat užblokuoti ar ištrinti vartotojo paskyrą bet kuriuo metu ir be įspėjimo.

Konflikto su vienu ar daugiau vartotojų ar nevartotojų atveju, Gyvenimai.eu nebus atsakinga už jokią dabartinę ar būsimą, laukiamą ar nelaukiamą, žinomą ar nežinomą žalą, kurią iššaukė minėtas konfliktas, arba kuri yra susijusi su minėtu konfliktu.


Anketos duomenys, svečių knygos, nuotraukos ir kita vieša informacija

Jokia viešai publikuojama informacija negali pažeisti įstatymų. Tu sutinki su šia sąlyga ir esi (pagal civilinę ir baudžiamąją teisę) atsakingas už duomenis, tekstus ir nuotraukas, kuriuos publikuoji.

Jokia tavo publikuojama informacija negali pažeisti ar prieštarauti trečiųjų šalių autorių, patentų, prekių ženklų ar paslapčių, intelektinės nuosavybės, privatumo, asmeninio naudojimo ar viešinimo teisėms.

Jokie tavo publikuojami duomenys negali būti grasinantys ar įžeidžiantys.


Nusiskundimų procedūra

Apie bet kokią įžeidžiančią ar nelegalią informaciją, pastebėtą mūsų svetainėje, privalai kaip įmanoma greičiau pranešti adresu  gyvenimai@gmail.com

Jei Gyvenimai.eu įsitikins, jog tavo nusiskundimas apie netinkamą kito nario patalpintą turinį yra pagrįstas, minėtas turinys bus pašalintas (tekstai, nuotraukos, informacija ir duomenys).


Mokesčiai ir rinkliavos

Gyvenimai.eu paslaugos yra visiškai nemokamos ir jokio piniginio pelno dėl savo egzistavimo internete svetainė negauna.


Atsakomybė

Gyvenimai.eu PASILIEKA VISAS TEISES IR NEPRISIIMA JOKIOS ATSAKOMYBĖS. Gyvenimai.eu NESUTEIKIA JOKIŲ GARANTIJŲ DĖL PATIKIMUMO IR SAUGUMO.

Gyvenimai.eu neprisiima jokios atsakomybės ir apriboja savo atsakomybę už nuostolius, susijusius su publikuojamos informacijos turiniu ar pobūdžiu ir žala, kurią ji gali padaryti, iki teisiškai privalomo minimumo.

Gyvenimai.eu negali garantuoti ir negarantuoja, kad svetainė veiks nepertraukiamai ir be klaidų. Gyvenimai.eu nesuteikia jokių garantijų nei dėl šios svetainės naudojimo pasekmių, nei dėl skelbiamos informacijos tikslumo ir patikimumo. Ši svetainė yra teikiama „kokia yra“ („as is“) pagrindu.

Gyvenimai.eu nesuteikia jokių garantijų nei dėl šios svetainės funkcionalumo, nei dėl informacijos ar turinio pateikiamų šioje svetainėje. 

Gyvenimai.eu negali būti laikoma atsakinga dėl jokios žalos, kurios priežastis yra šios svetainės naudojimas.

Kaip naudotojas, tu besąlygiškai prisiimi visą atsakomybę už savo skelbiamą informaciją ir (arba) savo anketos pagalba vykdomus veiksmus. Tu esi ne tik įsipareigojęs ir atsakingas už informaciją, kurią skelbi savo anketoje, dienoraštyje, nuotraukų albume ir t. t., bet ir už komentarus ir atsiliepimus, kuriuos kiti parašo tavo puslapyje. Nepageidaujamą turinį galite labai nesudėtingai pašalinti.


Asmeninis, normalus ir nekomercinis naudojimas

Ši svetainė skirta naudoti tik asmeniniams, nekomerciniams tikslams.

Šią svetainę draudžiama naudoti netradiciniams tikslams, pažeidžiant įstatymus, nuostatas ir perspėjimus, paminėtus šiame ir kituose tekstuose. Naudokis šia svetaine, kaip normalus, atsargus ir atsakingas žmogus.

Bet koks tolesnis svetainės naudojimas nuo šiol bus laikomas tavo aiškiu sutikimu su šiuose dokumentuose išdėstytais teiginiais.


Prieiga

Slapyvardžių, slaptažodžių ir (arba) prisijungimo kodų naudojimas yra asmeninė vartotojo atsakomybė. Vartotojai privalo patys užtikrinti prisijungimo duomenų saugumą ir konfidencialumą. Svetainei pakeitus internetinį adresą (domeną) visi vartotojų duomenys (prisijungimo informacija ir įkeltas į svetainę turinys) išlieka nepakitęs ir vartotojai dėl to jokių pretenzijų neturi.


Registracijos užbaigimas

Jei perskaitęs svetainės naudojimosi taisykles ir jos privatumo politiką nusprendei, kad jie tau netinka - NESIREGISTRUOK! Internetas yra pilnas įvairių kitų svetainių, kurių privatumo politika ir taisyklės tau bus tinkamos. Registruotis šioje svetainėje niekas neverčia ir tai yra kiekvieno asmens laisvos valios veiksmas.gyvenimai@gmail.com 2011-2018 © Saugos paslaugos | Bendravimas